Often asked: Microsoft Yazılım Koruması Nasıl Kaldırılır?

0 Comments

Microsoft yazılım koruması hizmeti nedir?

Microsoft Yazılım Koruma Platformu Hizmeti yalnızca korsanlığı denetlemekle kalmaz, aynı zamanda hack kod, kurcalama veya garip davranışlar için uygulamaları ve programları izler.

Microsoft yazılım koruması platformu hizmeti ne işe yarar?

sppsvc.exe Microsoft Yazılım Koruması Platformu Hizmeti, Microsoft Windows işletim sisteminin bir parçasıdır. Bu sürecin ana işlevi, işletim sistemini herhangi bir korsan yazılım programından korumak ve tüm Windows işlevlerini güvenli tutmaktır ve bu da lisanslamayı daha basit hale getirmektir.

Sppsvc nedir?

Orijinal sppsvc.exe dosyası, Microsoft tarafından Microsoft Windows’un bir yazılım bileşenidir. Yazılım Platform Koruma Hizmeti, Windows ve ilgili uygulamaları için dijital lisansların indirilmesini, kurulmasını ve uygulanmasını sağlayan bir Microsoft programıdır.

Microsoft Software Protection Platform Service nedir?

Bu Sppsvc.exe işlemi ( Microsoft Yazılım Koruma Platformu Hizmeti), sistemde çalışması temel olan Windows uygulamaları için dijital lisans uygulamalarını indirme, yükleme ve gerçekleştirme sorumluluğuna sahip bir işlemdir.

Sistem kesintileri ne işe yarar?

Sistem kesintileri, Windows İşlemleri kategorisinde görünmesine rağmen, Windows işlemi değildir. Bu, genel olarak, işlemcinin “daha önemli” bir işlem gerçekleştirmesi için mevcut “görevleri” gerçekleştirmesini durdurmasına neden olan bir olaydır.

Wsappx ne demek?

Basit bir şekilde açıklamak gerekirse wsappx, Windows Görev Yöneticisi altında bulunan bir işlemdir. Windows 8 ve Windows 10 için Windows Mağazası uygulamasının çalışmasından sorumludur. Buna, Windows platformunuz için uygulamaların yüklenmesi, kaldırılması ve güncellenmesi de dahildir.

You might be interested:  Quick Answer: Microsoft Directx Nasıl Kurulur?

Yazılım koruması hizmeti ne işe yarar?

” Yazılım Koruması ” hizmeti, yazılımın bilgisayar korsanlığı veya sahtekarlığa karşı korunması için Microsoft’un durumunu izler – hem Windows hem de uygulama programları. Varsayılan olarak, sppsvc.exe giriş yaptıktan kısa bir süre sonra başlatılır, kontroller yapılır ve kapanır.

Perfmon exe ne demek?

Perfmon. exe, işletim sisteminin performansını izlemek için kullanılan bir işlemdir. Süreç, tüm tüketicilerin tüketicisi olarak bilinir. işlemci kaynaklar. Bilgisayarınızdaki çok sayıda performans unsurunu izleyebildiği için, hipotezimiz bu kaynakları da kullanabilmesidir.

Csrss exe nedir ne işe yarar?

Csrss. exe işlemi Windows işletim sisteminin önemli bir parçasıdır. 1996’da yayımlanan Windows NT 4.0’dan önce, csrss. exe, pencereleri yönetmek, ekranda bir şeyler çizmek ve diğer benzer işlevleri yerine getirmek için tüm grafik alt sisteminden sorumluydu.

MsMpEng exe dosyası nedir?

” MsMpEng. exe ” Microsoft’un çekirdek kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımıdır. Son zamanlarda oluşturulduğunu veya güncellendiğini tespit ettiği kötü amaçlı yazılımlar, virüsler ve solucanlar için gerçek arka plan gerçek zamanlı koruyucu tarama gerçekleştirir.

Service Kmseldi nedir?

KMSELDI.exe dosyası, ELDI tarafından KMSpico’nun bir yazılım bileşenidir. KMSpico, Windows 7/8 / 8.1 / 10 ve Office 2010/2013/2016 kopyalarını yasa dışı olarak etkinleştirmek için kullanılan bir etkinleştirme aracıdır. KMSELDI.exe KMSpico programını başlattı. Bu dosya genellikle zararlı kodlar taşıyabilir.

KMSpico güvenli mi?

KMSPico windows’u ücretsiz bi şekilde lisanslı hale getiriyor. Ücretsiz dediğime bakmayın Crack/korsan yazılım kullanıyorsunuz eğer kmspico kullanırsanız tavsiyem kullanmayın, hem de virüs barındırma ihtimali yüksek. KMSPico indirdiğin siteye bağlı olarak güvenli ya da güvensiz olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Adblock
detector