Microsoft Silverlight Nedir?

0 Comments

Microsoft Silverlight nasıl kullanılır?

Chrome

  1. İzlemek istediğiniz bir dizi, film veya program seçin.
  2. Şimdi Yükle öğesini seçin.
  3. Tarayıcının en altında bulunan Chrome İndirmeler çubuğundan Silverlight.exe dosyasını seçin.
  4. Dosya Aç – Güvenlik Uyarısı penceresinde istenirse Çalıştır öğesini seçin.
  5. Şimdi Yükle öğesini seçin.
  6. Kapat öğesini seçin.

Oyun destekleri Microsoft Silverlight nedir?

Silverlight Web geliştiricileri için tasarlanmış yepyeni bir uygulama bu uygulama sayesinde internet sayfalarına özelliklede medya uygulamaları için geliştirilebilir ve hayal gücünüze kalmış özel görsel efektler diyebilirim. Falsh tarzı fakat flash değil.

Microsoft Silverlight hangi tarayıcıda çalışıyor?

Silverlight geliştirme çerçevesi, şu anda yalnızca Internet Explorer 10’da ve Internet Explorer 11’de de 31 Ocak 2020’de sona erecek olan Internet Explorer 10 desteğiyle desteklenmektedir. Chrome, Firefox veya Mac işletim sistemi kullanan herhangi bir tarayıcı için artık destek bulunmamaktadır.

C# Silverlight nedir?

Silverlight, Microsoft. NET tabanlı gelişmiş medya deneyimi ve web için birçok seçeneğe sahip olan etkileşimli, birbirleriyle entegre çalışabilen, gelişime açık uygulamalar hazırlamaya olanak veren tarayıcılar arası bir multimedya eklentisidir. Silverlight yeni zenginlikler, güvenlik ve çapraz platform deneyimi sunar.

Silverlight nasıl açılır?

Eklenti Türlerinden, Araç Çubukları ve Uzantılar öğesini seçin. Açılan menüden Tüm Eklentiler öğesini seçin. Microsoft Silverlight öğesini seçin. Devre dışı bırakılmışsa, pencerenin sağ alt köşesindeki Etkinleştir düğmesine tıklayın.

W10 oyun modu ne işe yarar?

Oyun Modu, Windows 10 kullanıcıları için oyunlarda daha iyi performans alabilmelerini sağlayan yeni bir özellik. Arka planda çalışan uygulamaların kullandığı donanımları daha az kullanmasını sağlayıp, kullanıcının oyundan daha iyi performans alabilmesini sağlıyor.

You might be interested:  Quick Answer: Microsoft Visual C++ Nasıl Güncellenir?

One Driver ne demek?

OneDrive İş, Office 365’in veya SharePoint Server’ın ayrılmaz bir parçasıdır ve bulutta iş dosyalarınızı depolayabileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve eşitleyebileceğiniz bir alan sunar. OneDrive İş ile dosyalarınızı istediğiniz cihazdan güncelleştirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Microsoft XNA Framework ne işe yarar?

XNA bir framework olup,C# ile oyun programlayabilmemizi sağlar.Burada framework ile anlatmak istediğimiz oyun geliştirme konusunda temel işlemleri geniş çaplı bir sınıflar ve fonksiyonlar kütüphanesi halinde paketlenmesidir. Microsoft ‘un milyar dolarlara varan oyun piyasasına yönelik hamlesidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Adblock
detector