Get Microsoft Silverlight Ne Işe Yarar?

0 Comments

Microsoft Silverlight nasıl kullanılır?

Chrome

  1. İzlemek istediğiniz bir dizi, film veya program seçin.
  2. Şimdi Yükle öğesini seçin.
  3. Tarayıcının en altında bulunan Chrome İndirmeler çubuğundan Silverlight.exe dosyasını seçin.
  4. Dosya Aç – Güvenlik Uyarısı penceresinde istenirse Çalıştır öğesini seçin.
  5. Şimdi Yükle öğesini seçin.
  6. Kapat öğesini seçin.

Microsoft Silverlight hangi tarayıcıda çalışıyor?

Silverlight geliştirme çerçevesi, şu anda yalnızca Internet Explorer 10’da ve Internet Explorer 11’de de 31 Ocak 2020’de sona erecek olan Internet Explorer 10 desteğiyle desteklenmektedir. Chrome, Firefox veya Mac işletim sistemi kullanan herhangi bir tarayıcı için artık destek bulunmamaktadır.

Silverlight nasıl açılır?

Eklenti Türlerinden, Araç Çubukları ve Uzantılar öğesini seçin. Açılan menüden Tüm Eklentiler öğesini seçin. Microsoft Silverlight öğesini seçin. Devre dışı bırakılmışsa, pencerenin sağ alt köşesindeki Etkinleştir düğmesine tıklayın.

Microsoft Silverlight Game Support nedir?

Microsoft Silverlight, günümüzde nerdeyse her web sitesinde görmeye alışık olduğumuz Adobe Flash benzeri işlev sunan ve multimedya, grafik, animasyon ve interaktiviteyi bir potada eritmeyi amaçlayan bir uygulamadır.

Microsoft Silverlight ne demek?

Microsoft Silverlight, ağ uygulamaları için animasyon, vektör, 3D grafik ve görüntü oynatma imkânları sağlayan zengin internet uygulamaları geliştirme düzlemidir.

Microsoft NET Framework nedir ne işe yarar?

Net framework, Microsoft tarafından sunulan bir yazılım geliştirme platformudur. Bu framework ile Windows Platformu’nda çalışan uygulamalar geliştirilir. 2002 yılında ilk kez 1.0 sürümü ile çıkan. Platform aynı zamanda Visual Basic ya da C# gibi farklı programlama dillerini destekler.

You might be interested:  Quick Answer: Microsoft Office Bedava Nasıl Indirilir?

Yeni Microsoft Edge Nedir?

Microsoft Edge ‘in eski sürümü, şu anda Windows 10 bilgisayarlarda varsayılan tarayıcı olan EdgeHTML tabanlı tarayıcıdır. Yeni Microsoft Edge Chromium tabanlıdır ve Ocak 2020’de piyasaya sürülmüştür. Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10’da kullanılabilir. MacOS, iOS ve Android için de indirebilirsiniz.

W10 oyun modu ne işe yarar?

Oyun Modu, Windows 10 kullanıcıları için oyunlarda daha iyi performans alabilmelerini sağlayan yeni bir özellik. Arka planda çalışan uygulamaların kullandığı donanımları daha az kullanmasını sağlayıp, kullanıcının oyundan daha iyi performans alabilmesini sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Adblock
detector